O nas

Cześć! Jesteśmy miłośnikami psów i stylowych wnętrz.

Zawodowo zajmujemy się produkcją mebli z drewna, a rok temu zaczęliśmy przygodę z własnymi pomysłami na coś nowego – meble dla psów i ludzi. Nasze produkty mają łączyć atrakcyjny wygląd z potrzebami psa żyjącego z człowiekiem w mieszkaniu.

A jak to się zaczęło?

Od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem suczki American Bully. Jak wiadomo – dobrze jest, aby taki pies miał w mieszkaniu swój „własny kąt”. Na rynku jednak nie znalazłem ciekawych produktów, które zaspokajałyby potrzebę psiego azylu z przyjemnym dla oka wyglądem. Z reguły można kupić raczej brzydkie druciaki przypominające klatki dla królika, tyle że napompowane do większych rozmiarów. Ani to ładne ani trwałe. Postanowiłem więc wziąć sprawy w swoje ręce. Wraz ze wspólnikami, z którymi na co dzień prowadzę firmę meblarską, skupiliśmy się na stworzeniu produktów, które uwzględniałyby zarówno potrzeby zwierząt i wkomponują się niemal w każde wnętrze bez szkody dla oczu.

Poddając kolejne prototypy ocenie znajomym posiadającym psy, którzy mają wyższe wymagania niż druciaki z marketu, powoli ulepszaliśmy kolejne modele.  Każdy z nich był też oceniany przez kynologa i psiego behawiorystę, żeby osiągnąć równowagę między wyglądem a użytecznością.

I w ten sposób powstały klatki kennelowe wkomponowane w komody tak, aby pies miał poczucie bezpieczeństwa, a jego właściciele harmonijnie zorganizowane wnętrze. Wzięliśmy też pod uwagę bezpieczeństwo i spokój gości, którzy odwiedzą dom z psem nieco bardziej temperamentnym – mebloklatki można zamknąć od zewnątrz na rygielek. Mamy w ofercie kilka innych elementów wyposażenia, na przykład bardzo pożyteczne kombo – karmnik ze skrzynką do przechowywania suchej karmy czy wolnostojące eleganckie feedery.

Produkcja

Nasze meble dla Was i Waszych pupili są wykonywane ręczenie, z dbałością o każdy szczegół. Oferujemy produkty klasy premium – eleganckie i trwałe.

Warto nadmienić, że wszystkie materiały użyte do produkcji naszych mebli to przede wszystkim najwyżej cenione drewno, głównie dębowe i olchowe oraz płyta stolarska. Szuflady są wykonane z dbałością o komfort pupila, aby przy ich zamykaniu nie powodować zbytniego hałasu zastosowaliśmy prowadnice z tzw. cichym domykiem. Do zabezpieczenia naszych mebli dobieramy farby, lakiery i bejce najwyższej jakości. Tworzymy meble z klasą dla wymagających.

Nasze meble to wybór dla każdego, kto:

• uważa psa za najlepszego przyjaciela człowieka
• chce zapewnić swojemu psu maksymalną wygodę i komfort
• ceni wygląd i długotrwałość mebli drewnianych
• chce by jego meble było stworzone z najwyższą starannością specjalnie dla niego

                           Misja 

Dostarczenie unikalnie zaprojektowanych i ekskluzywnych mebli dla psów do jak największej liczby domów. 

                           Wizja 

Tworzenie produktów, które spełniają zarówno potrzeby psów, jak i potrzeby estetyczne ich właścicieli. 

                        Wartości 
  • Człowieczeństwo
  • Pasja do zwierząt
  • Uwaga 
  • Pomoc społeczna