Dostępne kolory

Wszystkie nasze meble wykonujemy dla Was z drewna, najczęściej dębowego. Zależnie od gatunku możemy zastosować różne wykończenia i kolory do barwienia naszych mebli.

Niezależnie od rodzaju mebla stosujemy zawsze wysokiej klasy, atestowany włoski lakier. Zabezpiecza on powierzchnię przed działaniem i człowieka i zwierzęcia, dając gwarancję jakości i wyglądu na długie lata.

Niezależnie od gatunku drewna i koloru malowania możemy wykonać wykończenie matowe lub w połysku, choć to właśnie matowe jest najbardziej zbliżone do naturalnego. 

Powierzchnia drewna może być efektownie postarzona poprzez ręczne szczotkowanie powierzchni. Prosimy ewentualnie o taką informację, jeśli wybrany przez Państwa finisz nie ma zaznaczonej takiej opcji. 

Poniżej znajdą Państwo opis i wygląd naszych najbardziej popularnych kolorów:

NATURA

efekt surowego drewna z podkreślonym i bardzo widocznym naturalnym rysunkiem drewna. Drewno zabezpieczone jest matowym lakierem​.

BIAŁY

bardzo wytrzymała, zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne farba matowa kryjąca. ​

CZARNY

bardzo wytrzymała, zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne farba matowa kryjąca. ​

ORZECH

piękny kolor orzecha włoskiego nadaje klasycznego wyglądu a zarazem podkreśla rysunek słojów. Drewno zabezpieczone jest matowym lakierem.

DĄB POGODOWY

kolor dębu przypominający wyglądem drewno wystawione długotrwale na warunki pogodowe, przez co zmienia swój kolor. Drewno jest szczotkowane i zabezpieczone jest matowym lakierem.

STARY DĄB

tu drewno jest dodatkowo szczotkowane co podkreśla jeszcze bardziej efekt starego, długo używanego drewna. Drewno zabezpieczone jest matowym lakierem.​

Zdajemy sobie jednak sprawę, że każdy ma indywidualne wnętrze dopasowane do swojego gustu, dlatego nie ograniczamy się do przedstawionych powyżej kolorów i możemy spróbować dostosować kolory naszych mebli do Państwa potrzeb. Prosimy o wiadomość z informacją jaki kolor Państwa interesuje, ewentualnie o przesłanie zdjęcia mebla lub koloru, do którego mamy się zbliżyć na adres my@dogdeco.com

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem, będzie przesłanie do nas próbki koloru na adres: 

DogDeco ABV
ul. Buforowa 34
52-131 Wrocław
Polska