Dostępne kolory

Kolory drewnianych designerskich mebli dla psów. Wszystkie nasze akcesoria dla psów wykonujemy z liego drewna, najczęściej dębowego. W zależności od gatunku możemy zastosować różne wykończenia oraz kolory do barwienia.

Nasze produkty dla psów powlekamy kilkukrotną warstwą wysokiej klasy, atestowanego włoskiego lakieru. Zabezpiecza on powierzchnię przed uszkodzeniami, dając gwarancję jakości i wyglądu na długie lata. Tak wykończony produkt jest w 100% bezpieczny dla zwierząt i ludzi.

Niezależnie od gatunku drewna i koloru legowiska, klatki kennelowej, stojaka na miski czy pojemnika na karmę dla psa, możesz wybrać wykończenie matowe lub w połysku. Najbardziej naturalnym i najczęściej wybieranym przez klientów DogDeco jest mat.

Powierzchnia drewna może być efektownie postarzona poprzez ręczne szczotkowanie powierzchni. Prosimy ewentualnie o taką informację, jeśli wybrany przez Państwa finisz nie ma zaznaczonej takiej opcji. 

Poniżej znajdą Państwo opis i wygląd naszych najbardziej popularnych kolorów:

NATURA

efekt surowego drewna z podkreślonym i bardzo widocznym naturalnym rysunkiem drewna. Drewno zabezpieczone jest matowym lakierem​.

BIAŁY

bardzo wytrzymała, zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne - farba matowa kryjąca. ​

CZARNY

bardzo wytrzymała, zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne - farba matowa kryjąca. ​

ORZECH

piękny kolor orzecha włoskiego nadaje klasycznego wyglądu a zarazem podkreśla rysunek słojów. Drewno zabezpieczone jest matowym lakierem.

ZWIETRZAŁY DĄB

kolor dębu przypominający wyglądem drewno wystawione długotrwale na warunki pogodowe, przez co zmienia swój kolor. Drewno jest szczotkowane i zabezpieczone matowym lakierem.

STARY DĄB

tu drewno jest dodatkowo szczotkowane co podkreśla jeszcze bardziej efekt starego, długo używanego drewna. Drewno zabezpieczone jest matowym lakierem.​
Kolory designerskich mebli dla psa DogDeco. Wybierz swój kolor drewnianych mebli dla psów.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że każdy ma indywidualne wnętrze dopasowane do swojego gustu, dlatego nie ograniczamy się do przedstawionych powyżej kolorów i możemy spróbować dostosować kolory naszych mebli do Państwa potrzeb. Prosimy o wiadomość z informacją jaki kolor Państwa interesuje, ewentualnie o przesłanie zdjęcia mebla lub koloru, do którego mamy się zbliżyć na adres my@dogdeco.com

 
Oczywiście najlepszym rozwiązaniem, będzie przesłanie do nas próbki koloru na adres: 

DogDeco ABV
ul. Buforowa 34
52-131 Wrocław
Polska