O nas

NASZA STOLARNIA

Jesteśmy niewielką wrocławską stolarnią – drewno to dla nas nie tylko sposób na życie, ale również wielka pasja. Poza zamiłowaniem do tego wdzięcznego materiału połączyło nas coś jeszcze – każdy z naszego teamu jest miłośnikiem i jednocześnie szczęśliwym właścicielem przynajmniej jednego psa. Z połączenia naszych zainteresowań zrodził się pomysł na tworzenie drewnianych, unikatowych i wyjątkowych akcesoriów dla naszych czworonożnych przyjaciół. 

Początkowo nasza działalność ograniczała się jedynie do wykonywania produktów dla siebie i dla najbliższego otoczenia. Z czasem nasze wytwory zaczęły spotykać się z coraz większym zainteresowaniem, a my sami zauważyliśmy, że istnieje na nie rynkowe zapotrzebowanie. Wychodzimy zatem Klientom na przeciw. Nasze konstrukcje dedykujemy  przede wszystkim tym, którzy tak jak my są miłośnikami czworonogów. Staramy się jednak, aby każdy nasz produkt poza pełnieniem swojej docelowej funkcji, mógł zostać wykorzystany dowolnie, zgodnie z potrzebami i wizją Klienta – stawiamy więc na funkcjonalność, ale jednocześnie uniwersalność, połączoną z elegancją i wygodą.

Zajmujemy się głównie wykonywaniem klatek kennelowych, jednak w dość niestandardowej formie. Naszą ideą jest przede wszystkim to, aby zwierzę mogło przebywać w domu, razem z właścicielami – jak na prawdziwego członka rodziny przystało, mając jednocześnie swój bezpieczny azyl, własne i  przytulne miejsce. Tworzone przez nas produkty przybierają formę funkcjonalnych, a zarazem eleganckich i niepowtarzalnych, drewnianych mebli w różnych stylach, tak aby każdy znalazł coś dla siebie i był w stanie dopasować je do swojego gustu lub wnętrza które już posiada. Wykorzystywanie w naszych meblach drewna gwarantuje jakość, wytrzymałość i cieszący oko, estetyczny wygląd.

W swojej ofercie mamy kilka produktów do wyboru i wciąż się rozwijamy. Poza klatkami kennelami zaoferować możemy stylowe i niebanalnie skonstruowane meble do przechowywania suchej karmy połączone ze stojakiem na miski, które poza swoją funkcjonalnością stanowić będą efektowny element wystroju wnętrza.