FAQ

Ważne informacje o sklepie i stolarni DogDeco czyli wszystko co warto wiedzieć o naszych designerskich meblach dla psa

Jeżeli masz pytania odnośnie naszych produktów dla psów sprawdź najczęściej zadawane pytania.

  • Z czego składa się klatka kennelowa?

  • Czy pies może zniszczyć meblo kennel klatkę?

  • Czy legowisko dla pupila na wymiar jest lepsze?

Poniżej kilka odpowiedzi na pytania które często zadają klienci sklepu DogDeco.

Jeśli masz wątpliwości lub chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat mebloklatek – klatek kennelowych, legowisk dla zwierząt, stojaków na miski dla psów czy sposobów przechowywania karmy – skorzystaj z naszej czytelni DogBlog. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Potrzebujesz pomocy, porady odnośnie designerskich mebli na wymiar dla psa? Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

Żadne z Twoich pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.

Staramy się tak dobierać styl naszych produktów dla psów, aby umożliwić każdemu klientowi bezproblemowe wkomponowanie mebli w swoje wnętrze. Może już zauważyłeś, że większość mebli z naszej stolarni jest utrzymana w neutralnych, naturalnych barwach ziemi. Proponujemy klasyczny design, czerń i biel, styl Hampton, ArtDeco i oczywiście nowoczesny, loftowy czy industrialny charakter mebli z tzw. pazurem.

Nasze meble zrobione są z naturalnego drewna olchowego lub dębowego oraz płyty stolarskiej. Kennele w zależności od modelu składają się z samej klatki dla psa, lub w wersji rozszerzonej z zamykanej szafki na przechowywanie,szuflad czy modułu z samymi półkami. Stelaż klatek kennelowych dla psów opiera się na stalowej, mocnej i niezwykle trwałej konstrukcji.
Kennele malowane są farbami ekologicznymi, co czyni je w pełni bezpiecznymi dla psa i ludzi.
Klatki dla psów takich jak Pitbull, Amstaff oparte są na konstrukcji metalowej, a blaty są zrobione z drewna dębowego.
Dębowe blaty klatek w stylu loftowym zabezpieczamy olejowoskiem, ekologicznym, naturalnym produktem przyjaznym dla środowiska.
Okucia dobieramy z najlepszych dostępnych na rynku, jak choćby wysokiej klasy prowadnice szuflad z cichym domykiem.

Każdy mebel z naszej stolarni ma w opisie produktu wymiar – to standardowe i najczęściej kupowane mebloklatki, legowiska czy miski na stojaku. Jednak zdajemy sobie sprawę, że każdy pies jest inny, dlatego umożliwiamy naszym klientom personalizację. Jest to dodatkowa usługa dzięki której stworzysz unikatowy, idealnie dopasowany do wnętrza i potrzeb psa mebel. Napisz do nas, przygotujemy ofertę skrojoną dla Ciebie: my@dogdeco.com 

Mebel dopasowany do budowy anatomicznej psa zawsze będzie lepszy od standardowego rozmiaru. Legowisko dla pupila jest szczególnym miejscem w którym psiak odpoczywając i śpiąc spędza wiele godzin. Warto zadbać aby jego rozmiar był dobrze dobrany do wielkości psa, zapewniał prawidłowe rozłożenie ciężaru oraz odpowiednie podparcie dla stawów.

Mebloklatki, posłania dla psów czy miski na stojaku wykonujemy w standardowych kolorach: czarnym i białym oraz w odcieniach drewna. Każdy mebel dla psa ma wyszczególniony na karcie produktu dostępne rodzaje wybarwienia. Wykończenie blatów dębowych klatek loftowych to naturalny, złocisty kolor dębu, kolor osmaganego wiatrem drewna, postarzany blat rustyk. Szczotkowane blaty wymagają dopłaty 35 EUR

Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Od tego czasu rezerwujemy dla siebie czas na wykonanie i dostarczenie mebla do twojego domu na 21 dni. Jeśli przekroczymy ten czas a ty nie zgodzisz się na jego przedłużenie zwrócimy ci pieniądze i anulujemy zamówienie.

Czas dostawy to aktualnie 4 dni. W zależności od sytuacji epidemiologicznej czas ten może ulec zmianie.

Nasze wyroby sprzedajemy na terenie Unii Europejskiej. Wysyłka do Ameryki Północnej obarczona jest dużymi kosztami transportu i podatków, więc musimy wyceniać je indywidulanie – w tym przypadku prosimy nie dokonywać zakupu przed ustaleniem szczegółów dostawy! To samo dotyczy Rosji, Arabii Saudyjskiej i Chin.

Meble nie wymagają twojej pracy – są dostarczane w całości, tak abyś Ty i Twój pies mógł się nią cieszyć od razu. Jedynie klatki w stylu loft możemy wysłać na płasko jeżeli będzie sobie tego życzyć.

Wszystkie meble ze stolarni DogDeco robione są na indywidualne zamówienie, dlatego też nie można zwrócić zakupionego towaru chyba, że posiada on wyraźne ślady niedoróbek lub innych błędów w sztuce meblarskiej.
Uszkodzenia wynikłe z winy firmy przewozowej – przy odbiorze przesyłki należy rozpakować i sprawdzić dokładnie mebel. Dopiero wówczas można pokwitować odbiór kurierowi. Jeśli jednak towar jest uszkodzony należy odmówić przyjęcia towaru i spisać protokół. Skontaktuj się z nami przez my@dogdeco.com aby dokonać reklamacji.

Meblo klatki kennelowe DogDeco są tak skonstruowane, żeby twój pupil ich nie zniszczył. Wnętrza komód – kenneli są równe i płaskie, pies nie ma jak wbić zębów. Drzwiczki są zabezpieczone przed otwarciem czarcią zapadką, tylko ty możesz decydować o ich otwarciu. Klatki lofotwe dla psów mają specjalny rygiel, który uniemożliwia samowolne wyjście nawet bardzo silnemu zwierzęciu. Tekstylne, plastikowe, druciane wersje klatek mają ograniczoną wytrzymałość i często ich żywotność jest bardzo krótka.

Przed wyborem mebla upewnij się, że szerokość drzwi w twoim domu pozwoli na wniesienie go do środka.

Rola kuriera kończy się w momencie wyciągnięcia towaru poza samochód. Klatki trochę ważą, więc dobrze jest, abyś miał kogoś do pomocy. Pamiętaj też o dokładnym sprawdzeniu stanu przesyłki. Jeśli coś budzi twoje wątpliwości zweryfikuj to w towarzystwie kierowcy. W przypadku uszkodzeń sporządź protokół, daj do podpisania kurierowi i wyślij nam zdjęcie na my@dogdeco.com Skontaktujemy się z Tobą w sprawie reklamacji.