FAQ

Szczegółowe informacje o naszych produktach

Poniżej kilka najczęściej zadawanych nam pytań odnośnie naszych produktów oraz odpowiedzi na nie. Jeśli masz więcej pytań lub potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

Staramy się tak dobierać styl, żeby umożliwić każdemu wkomponowanie mebli w swoje wnętrza. Można zauważyć, że część mebli jest bardzo neutralna – oscyluje wokół klasyki, stylu hampton a białe będą doskonałym elementem marynistycznym.
Meble dla silnych psów oparte na konstrukcji metalowej świetnie wpisują się w kanon loftowy. 

Nasze meble zrobione są z naturalnego drewna olchowego oraz płyty stolarskiej.
Malowane są farbami ekologicznymi, co czyni je w pełni bezpiecznymi dla psa jak i mieszkańców.
Klatki dla psów jak Pitbull, Amstaff oparte są na konstrukcji metalowej, a blaty są zrobione z drewna dębowego.
Dębowe blaty klatek w stylu loftowym zabezpieczane są olejowoskiem, co nie wpływa negatywnie na otoczenie.
Okucia dobieramy z najlepszych dostępnych na rynku, jak choćby wysokiej klasy prowadnice szuflad z cichym domykiem.

Każdy meble ma w opisie produktu wymiar – to standardowe i najczęściej kupowane mebloklatki. Jednak zdajemy sobie sprawę, że każdy pies jest inny, dlatego umożliwiamy personalizację – zawsze jest to wyceniane indywidulanie. Napisz do nas, abyśmy mogli stworzyć ofertę pod twoje potrzeby my@dogdeco.com 

Mebloklatki wykonujemy w kolorze czarnym i białym. Inne kolory z palety wymagają dopłaty 50 EUR. Wykończenie blatów dębowych klatek loftowych to naturalny, złocisty kolor dębu, kolor osmaganego wiatrem drewna i postarzany blat rustyk. Szczotkowane blaty wymagają dopłaty 35 EUR

Czas realizacji liczymy od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym. Od tego czasu rezerwujemy dla siebie czas na wykonanie i dostarczenie mebla do twojego domu na 21 dni. Jeśli przekroczymy ten czas a ty nie zgodzisz się na jego przedłużenie zwrócimy ci pieniądze i anulujemy zamówienie.

Czas dostawy to aktualnie 4 dni. W zależności od sytuacji epidemiologicznej czas ten może ulec zmianie.

Nasze wyroby sprzedajemy na terenie Unii Europejskiej. Wysyłka do Ameryki Północnej obarczona jest dużymi kosztami transportu i podatków, więc musimy wyceniać je indywidulanie – w tym przypadku prosimy nie dokonywać zakupu przed ustaleniem szczegółów dostawy! To samo dotyczy Rosji, Arabii Saudyjskiej i Chin.

Meble nie wymagają twojej pracy – są dostarczane w całości, tak abyś Ty i Twój pies mógł się nią cieszyć od razu. Jedynie klatki w stylu loft możemy wysłać na płasko.

Wszystkie nasze meble robione są na indywidualne zamówienie dlatego nie można zwrócić zakupionego towaru chyba, że posiada on wyraźne ślady niedoróbek lub innych błędów w sztuce meblarskiej.
Uszkodzenia wynikłe z winy firmy przewozowej – przy odbiorze przesyłki należy rozpakować i sprawdzić dokładnie mebel. Dopiero wówczas można pokwitować odbiór kurierowi. Jeśli jednak towar jest uszkodzony należy odmówić przyjęcia towaru i spisać protokół. Skontaktuj się z nami przez my@dogdeco.com aby dokonać reklamacji.

Mebloklatki są tak pomyślane, żeby twój pupil ich nie zniszczył. Wnętrza komód są równe i płaskie, pies nie ma jak wbić zębów. Drzwiczki są zabezpieczone przed otwarciem czarcią zapadką, tylko ty możesz decydować o ich otwarciu. Klatki lofotwe mają specjalny rygiel, który uniemożliwia samowolne wyjście nawet bardzo silnemu zwierzęciu.

Przed wyborem mebla upewnij się, że szerokość drzwi w twoim domu pozwoli na wniesienie go do środka.

Rola kuriera kończy się w momencie wyciągnięcia towaru poza samochód. Klatki trochę ważą, więc dobrze jest, abyś miał kogoś do pomocy. Pamiętaj też o dokładnym sprawdzeniu stanu przesyłki. Jeśli coś budzi twoje wątpliwości zweryfikuj to w towarzystwie kierowcy. W przypadku uszkodzeń sporządź protokół, daj do podpisania kurierowi i wyślij nam zdjęcie na my@dogdeco.com Skontaktujemy się z Tobą w sprawie reklamacji.