Drewniane pojemniki na karmę dla psa — jaki wybrać? Praktyczny pojemnik na karmę: plastik, tkanina, metal czy drewno? Jak zabezpieczyć opakowania na żywność dla psów i kotów? Które pojemniki na karmę są najlepsze?

Drewniane pojemniki na karmę dla psa — jaki wybrać? Stylowe, drewniane szafki na karmę suchą i mokrą.
Drewniane pojemniki na karmę dla psa — jaki wybrać?
  1. Wybieramy praktyczny pojemnik na karmę dla psów. Plastik, tkanina, drewno czy metal?
  2. Jakie drewniane meble na karmę dla psa będą najlepsze?
  3. Jak znaleźć pojemny, duży, elegancki pojemnik na suchą karmę dla psa?
  4. Jak zabezpieczać opakowania z żywnością kota i psa?

Odpowiedni dobór pojemnika na karmę dla pupila często przysparza wiele trudności. Jak jednocześnie zachować czystość i właściwie przechowywać pokarm dla czworonożnego przyjaciela?

Pojemnik na karmę z plastiku

Oferta sklepów dla psa lub kota jest stosunkowo bogata w różnej wielkości pojemniki na suchą karmę. Plastikowe wiaderka z pokrywą z powodów estetycznych nie zachęcają do eksponowania w domu. Tworzywo, z którego są wykonane, często nie powinno mieć kontaktu z żywnością. Plastikowe opakowanie na karmę jest najbardziej rozpowszechnioną i najtańszą opcja zabezpieczenia żywności dla pupila. Niestety łatwo go uszkodzić, przewrócić i często staje się “workiem treningowym” znudzonego czy głodnego zwierzaka. Pamiętaj, przed zakupem warto sprawdzić, czy posiada atest umożliwiający magazynowanie art. spożywczych.

Tekstylna torba, worek na suchą karmę

Dobra opcja dla psów i kotów. Służy do przechowywania pokarmu suchego i jest stosunkowo wygodnym rozwiązaniem. Szczelność z reguły zapewnia wieko zamykane na zamek błyskawiczny. Spokojnie pomieści potrzebną ilość pożywiania z uwagi na zróżnicowane rozmiary. Może być przenośnym, podróżnym lokum na karmę. Mankamentem jest jej nieestetyczny, pomarszczony wygląd kiedy chrupki są na ukończeniu. Twoje cztery łapy mogą łatwo dostać się do karmy, uszkadzając podatną na psie pazury i tkaninę.

Drewniane pojemniki na karmę dla psa

Z uwagi na dużą pojemność produkt odpowiedni dla dużych i olbrzymich ras psów. Zapobiega rozsypywaniu się karmy na zewnątrz, gwarantuje potrzebny zapas pożywienia, jest łatwy w utrzymaniu czystości. Taki psi mebel, to najlepsze zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi ze strony zwierzaka. Stanowi także solidną barierę przed niekontrolowaną możliwością dostania się zwierzęcia do karmy.

Jakie drewniane pojemniki na karmę dla psa będą najlepsze?

Jeżeli dieta Twojego psa pozwala na podawanie przysmaków, warto zwrócić uwagę na drewniany mebel na karmę zawierający dodatkową przestrzeń. Z reguły jest to szuflada, w której zmieścisz akcesoria do zabawy z czworonogiem, smakołyki czy nadwyżkę świeżego jedzenia. Pojemnik na psią karm wykonany z solidnego, dębowego drewna zapewnia długotrwałe użytkowanie i piękny wygląd. Z uwagi na nowoczesny lub klasyczny design, mebel na karmę można dowolnie konfigurować w każdej przestrzeni. Może to być kuchnia, przedpokój, salon czy sypialnia. Ponieważ oferta funkcjonalnych i stylowych mebli dla czworonogów jest stosunkowo nowa na polskim rynku, warto wybrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb czworonoga i pasujący do wystroju naszego wnętrza.

Metalowy pojemnik na karmę

Dedykowany z powodu mniejszych rozmiarów głównie małym psiakom. Zapewnia niewielką ilość pożywienia do magazynowania. Z powodzeniem użyjesz go jako pojemnika na karmę dla kota lub niewielkiego pieska. Nie powinien stać na zewnątrz (balkon, taras) i w wilgotnych pomieszczeniach, ponieważ może rdzewieć. Gorzej niż pozostałe opcje zachowuje świeżość zgromadzonych tam produktów.

Jak znaleźć pojemny, duży, elegancki pojemnik na suchą karmę dla psa?

Jeśli Twój domowy drapieżnik jest pokaźnych rozmiarów, to ze względu na ilość karmy, jaką będziesz magazynować, pojemność spiżarki musi zmieścić minimum 12-kilogramowy worek. Pokaźne rozmiary zawężają poszukiwania do: tekstylnych, plastikowych i wykonanych z drewna. Jedynie ten ostatni bez wątpienia wyróżnia się największą wytrzymałością, możliwością składowania psich akcesoriów i niebanalną stylistyką. Postaw na unikalny design! Wygoda i zróżnicowana możliwość wykorzystania mebla, bezsprzecznie podnosi jego walory i czyni bardziej funkcjonalnym.

Sprawdź co oferuje Dog Deco i wybierz swojego faworyta wśród pojemnych pojemników z litego drewna!

Drewniana skrzynia pojemnik na psią karmę VALIANT

Komoda z litego drewna ze skrzynią pojemnikiem na karmę wraz z wysuwaną szufladą stojakiem na miski.

 650

Drewniana szafka pojemnik na karmę dla psa z szufladą GALLANT

Drewniana komoda z szufladą i pojemnikiem na suchą karmę, połączona ze stojakiem na miski.

 750

Na pewno lite drewno wykończone bezpiecznym dla zwierząt twardym lakierem, jest idealnym wyborem jeżeli szukasz dużego, luksusowego i przede wszystkim trwałego produktu na żywność dla psa. Chrupki pozostawiamy w oryginalnym opakowaniu w celu zachowania jak najdłuższej świeżości. Możesz również zaopatrzyć się w łopatkę do odmierzania ilości. Kupując trwały mebel dla psa, masz pewność, że będzie Wam służył przez długie lata. Spiżarnia dla psa w Twoim stylu z pewnością przyniesie wiele korzyści i odpowiednio zabezpieczy potrzeby żywieniowe.

Idealnym dopełnieniem strefy karmienia będzie utrzymany w tym samym stylu stojak na miski.

Pojemnikowy niezbędnik, czyli jak zabezpieczać karmę swojego pupila:

  1. Idealne miejsce — ciemne, bez dostępu wilgoci o stałej, pokojowej temperaturze.
  2. Odpowiedni zapas — suchy pokarm nie powinien stać dłużej niż miesiąc/max. 45 dni.
  3. Pojemność — nie upychaj karmy na siłę. Ściśnięta nie będzie tak apetyczna i łatwo się kruszy.
  4. Zamknięcie — zawsze szczelnie zamykaj worek. Zwietrzała przekąska traci swoje walory smakowe i odżywcze.
  5. Mieszanie — nie mieszaj karm. Stara porcja może zawierać bakterie, które zanieczyszczą nowe opakowanie.
  6. Czystość — Jeżeli nie chcesz narazić na rewolucje jelitowe czy żołądkowe, zaszkodzić ukochanemu zwierzakowi, codziennie myj jego miski i sprzątaj po posiłkach.

Opakowania na pokarm są użytecznym i funkcjonalnym dodatkiem. Skutecznie pomagają w codziennej organizacji posiłków, czyniąc łatwiejszym obowiązki opiekuna. Gustownie dobrane urozmaicą lub uzupełnią aranżację Twojego wnętrza. Wygoda podczas karmienia, porządek w miejscu serwowania jedzenia, zgromadzenie wszystkich akcesoriów (opcja z dodatkową szufladą) w jednym miejscu, to bez wątpienia nieocenione ułatwienie.